Client 1

fasdasdfas

tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst
tekst tekst tekst tekst

Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Testimonial 1
UIIB - Kraków
Odbiory techniczne budynków

Firma z branży budowlanej optymalizując swój ekspercki serwis www na frazę ekspertyzy budowlane Kraków, wdrożyła wskazówki pozyskane z testu seo strony uiib.pl. Poprawione zostały leady, nagłówki tekstów zawarte w znacznikach H1. Zostały także skorygowane teksty przez wykreowanie odpowiednich proporcji dopasowania, oraz zbudowana została dodatkowa struktura podstron agregujących treści opisujące poszczególne zagadnienia. Aktualnie strona jest w TOP10 Google na optymalizowaną frazę i utrzymuje się tam stabilnie już kilka miesięcy.

Testimonial 1
Wyczarowane
Sklep internetowy z wzorami szydełkowymi

Skomplikowane wdrożenie optymalizacji po dokładnych testach SEO sklepu WYCZROWANE po godzinach, zaowocowały podniesieniem pozycji w wynikach wyszukiwania na podstawową frazę: wzory na szydełko. Sklep on-line powiązany z całym dużym serwisem, niemal portalem tematycznym, pozyskał także dzięki pozycjonowaniu wielu nowych klientów, które są pasjonatkami szydełkowania. Dodatkowa oferta motków, motków ombre oraz profesjonalna obsługa zamówień, uzupełniana jest pozycją w TOP10 Google. Wzory szydełkowe chust, mandal, kocyków plus modne kolory przędzy, kompletują się w zacną ofertę i są szeroko publikowane, komentowane i komplementowane.

Testimonial 1
RETAR - WROCŁAW
Budowa tarasów we Wrocławiu

Firma montująca tarasy zleciła nam optymalizację i pozycjonowanie serwisu www.

Testimonial 1
RETAR - WROCŁAW
Budowa tarasów we Wrocławiu

Firma montująca tarasy zleciła nam optymalizację i pozycjonowanie serwisu www.

Testimonial 1
RETAR - WROCŁAW
Budowa tarasów we Wrocławiu

Firma montująca tarasy zleciła nam optymalizację i pozycjonowanie serwisu www.

The domain name
Test metaznaczników
Sprawdź dopasowanie do frazy

Do you like this domain but want to buy it cheaper?
Let's talk - it is possible to negotiate the price.SeoProfiler.pl - Buying a premium domain - options

How it's working?

Meta tagi w pozycjonowaniu
PARAMETRY SEO
Dzięki testowi dopasowania, który można wykonać tutaj bezpłatnie w 30 sekund - otrzymujesz informacje o aktualnych parametrach SEO Twojej strony.
WYKONAJ DARMOWY TEST
Dopasowanie SEO
ANALIZA METATAGÓW
Test dopasowania przeprowadza analizę metaznaczników: TITLE, DESCRIPTION, zawartość tagów H1,H2,H3, AnchorTXT, ALT w grafikach. Analizie poddany jest także tekst.
Analiza optymalizacji strony
WSKAZÓWKI
Dzięki wskazówkom lepiej wiesz jak pozycjonować swoją stronę www. Bezpłatna informacja, ujęta w liczby, pokazuje procentowe dopasowanie elementów do wybranej frazy, ułatwia wybór strategii SEO.
Jak pozycjonować
EntroSEO
Klienci EntroSEO, którego częścią jest SeoProfiler.pl otrzymują w ramach profilu PREMIUM dokładne propozycje ustawienia metaznaczników oraz dedykowane zalecenia do poprawek.
utwórz profil entroseo.pl
Samodzielne pozycjonowanie
WDROŻENIE POPRAWEK
Zmiany kodu i treści, wdrożenie poprawek na Twojej stronie www, które podwyższą pozycje, można zrealizować we własnym zakresie. Możesz je także zlecić do wykonania naszej firmie.
Monitoring pozycji
MONITORING POZYCJI
Monitorowanie wzrostu pozycji na wybrane frazy jest możliwe np. za pośrednictwem naszej aplikacji do pozycjonowania EntroSEO ( do pobrania w sklepie PLAY ) lub przez profil na stronie www.entroseo.pl
SeoProfiler.pl

VALUABLE BRAND!

A strong domain name is half the battle!
Create your own strong brand. Grow your business with a new domain.zamknij